071 522 11 10
Wij zijn een SCOL school

Zoals het Kabinet deze week bekend heeft gemaakt gaan de basisscholen op maandag 8 februari weer open voor onderwijs op school. Op De Springplank zijn we erg blij dat we de kinderen weer in de klas mogen ontvangen.

Alle kinderen hebben thuis hard gewerkt en enorm hun best gedaan. Het online onderwijs aan onze leerlingen is op onze school goed verlopen, maar natuurlijk gaat het leren toch altijd nog het beste op school zelf. Ook is het fijn voor de kinderen dat ze elkaar weer gewoon op school kunnen spreken en zien.

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.