071 522 11 10
Wij zijn een SCOL school

Wij zijn blij dat wij op De Springplank onder de huidige omstandigheden zo goed mogelijk onderwijs aan onze leerlingen kunnen geven. Leerkrachten en leerlingen zijn dagelijks vanaf 09.00u tot en met 14.00u met elkaar in de les. Kinderen krijgen hun instructie voor de lessen van die dag krijgen en werken dan onder begeleiding van hun eigen leerkracht op afstand aan hun opdrachten.

Al onze leerlingen zijn dagelijks in beeld en mocht een kind niet op tijd inloggen, wordt er meteen contact met de ouders gezocht. Ook zijn wij ontzettend blij met de goede samenwerking die we ook onder deze omstandigheden met de ouders van onze leerlingen hebben.

Heeft u vragen of bent u geïnteresseerd in meer informatie over de basisschool De Springplank, kunt u uiteraard altijd telefonisch (071-5221110) of per e-mail (h.ensing@despringplankleiden.nl) contact opnemen met de directeur Harmanneke Ensing.

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.