071 522 11 10
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Zomervakantie

Zomervakantie

16 juli 2020 | Nieuws

Basisschool de Springplank is van maandag 20 juli tot en met vrijdag 28 augustus gesloten vanwege de zomervakantie.

 

Wij wensen alle kinderen en hun ouders en/of verzorgers een goede en zonnige zomer toe en hopen onze leerlingen op maandag 31 augustus weer gezond en wel op onze school te mogen verwelkomen!

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.